*ایمنی بالا*
شما باید توجه داشت که ایمنی بالا از موارد مهم دوربین برای نصب در محیط کارخانه است  . در برخورد اشیا یا اتفاقاتی که در کارخانه شما موجب خرابی دوربین مدار بسته گردد ، بهتر است دوربینی مقاوم داشته باشید .
*سیستم های دوربین مداربسته برای کارخانه*
دوربین مداربسته صنعتی برای کارخانه باید رزولیشن و وضوح بالایی داشته باشد و همچنین مشاهده و بررسی تصاویر به صورت دقیق صورت گیرد و به جزئیات پرداخته شود . معمولا از دوربین های آنالوگ برای کارخانه ها استفاده نمی شود .
*زاویه دید دوربین مداربسته صنعتی برای کارخانه*
زاویه دید دوربین برای کارخانه باید به صورتی باشد که تمامی بخش ها را زیر نظر قرار دهد. زیرا در تمامی قسمت های یک کارخانه به صورت شبانه روزی کارگر وجود دارد و یا هر دستگاهی نیاز به مراقبت دارد .
*برند دوربین مداربسته کارخانجات*
کارخانه ها مکان هایی حساس هستند و مجهز به سیستم های گران قیمتی می باشند، به همین دلیل حساسیت نظارت بر آن ها بالا می باشد و لازم است با دقت فراوانی و بدون مشکل از کارخانه مراقبت گردد. به همین دلیل باید دوربین مداربسته برای کارخانه با کیفیت و مرغوب باشد و در صورت خرابی با مشکلی جدی روبرو نشود . کیفیت و طول عمر دوربین مدار بسته برای کارخانه از ملاکهای مهم در هنگام خرید است . دقت داشته باشید بهترین برند را برای دوربین مداربسته کارخانجات انتخاب کنید.